Участь у Міжнародній науковій конференції «Оптимізація земельних угідь як основна складова їх ефективного використання – наукові здобутки за 100-річну діяльність НААН та перспективи на майбутнє»

Докторант кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП Тетяна Колесник взяла участь у Міжнародній науковій конференції «Оптимізація земельних угідь як основна складова їх ефективного використання – наукові здобутки за 100-річну діяльність НААН та перспективи на майбутнє», яка відбулася 10 жовтня 2018 року в Національному науковому центрі «Інститут землеробства НААН». Цей науково-практичний захід відзначився численним представництвом вчених аграрного сектору з різних куточків України та делегацією із республіки Корея, представники якої проводять спільні дослідження із вченими ННЦ «Інституту землеробства НААН» та мають вагомі наукові здобутки.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся Президент Національної академії аграрних наук України, академік Ярослав Михайлович Гадзало. Директор ННЦ «Інститут землеробства НААН», академік-секретар Відділення землеробства, меліорації і механізації НААН, академік НААН Віктор Францевич Камінський у вступному славі та доповіді наголосив на необхідності опрацювання теоретико-методологічних засад новітніх систем землеробства як важливого механізму управління земельними ресурсами для забезпечення підвищення ефективності використання землі та функціонування вітчизняного агропромислового комплексу. До президії конференції також було запрошено видатних вчених-академіків НААН: Анатолія Семеновича Заришняка, Петра Трохимовича Саблука, представників Міністерства аграрної політики і продовольства України.

Робота конференції проводилась за наступними тематичними напрямами: збереження і ефективне використання агроландшафтів, відтворення родючості ґрунтів, сучасні системи землеробства і технології вирощування сільськогосподарських культур, інновації в галузі землеробства і рослинництва.

Тетяна Колесник також презентувала результати спільних досліджень НУВГП із Інститутом сільського господарства Західного Полісся НААН на тему «Організація сільськогосподарського виробництва як чинник управління процесами трансформації органічної речовини у ґрунтах ріллі України». Наукова спільнота конференції в цілому оцінила наші дослідження позитивно та відзначила новизну підходів до вирішення науково-практичних завдань стабілізації агросфери.

Детальніше про конференцію дивіться на сайті ННЦ «Інститут землеробства НААН»: http://zemlerobstvo.com/?p=30174