Участь у Міжнародній агропромисловій виставці Агро 2017

Участь у Міжнародній агропромисловій виставці Агро 2017

Тетяна Колесник, доцент кафедри екології НУВГП, взяла участь у Міжнародній агропромисловій виставці Агро 2017 на запрошення торгового дому «Веріас», де представляла ТМ PlantFeed (добрива органо-мінеральні) у якості наукового консультанта виробництва, допомагаючи відвідувачам виставки зорієнтуватися у асортименті добрив та їх застосуванні для забезпечення збалансованого живлення рослин.

Виставки Агро в Україні – це щорічна подія дійсно міжнародних масштабів, де можна побачити, дізнатися, дослідити  і осягнути (посидіти в кабіні чи спробувати на зуб, як забажаєш) кожну сільськогосподарську машину, механізм, добрива, засоби захисту, готову продукцію та ін. Парк машин і обладнання, які займають усе вільне місце на величезних майданчиках Національного комплексу «Експоцентр України» не те що вражає, а вводить спочатку в стан захопленого оніміння, а потім – радості і гордості, що все це відбувається в нашій країні Україні, в її серці - м. Київ.  Серед визнаних світом іноземних брендів (John Deere, Kuhn, Chellenger, Massey Ferguson та ін.) достойно себе представляли і українські виробники сільськогосподарської техніки – Lozova Machinery, УКРАВТОЗАПЧАСТИНА, АГРОМАШ. Такі виставки є дуже цінними для обміну досвідом, навчання, просування продукції і встановлення тісних ділових контактів. 

Виставка Агро 2017 проходила за підтримки Міністерства аграрної політики та сільського господарства України, за що велике спасибі! В цілому під виставку було зайнято 6 величезних виставкових павільйонів із 6 конференц залами, де постійно проходили різноманітні науково-практичні семінари. Вхід на виставку і семінари – безкоштовний. Тематика – різноманітна (від юридичних до технологічних питань ведення сільськогосподарського виробництва). Робота кипіла із 9 до 18 год щодня впродовж 7-10 червня 2017 р. Зроблені фото аж ніяк не передають вражаючих  масштабів виставки, але хоча б формують уявлення про це дійство.

Кожен українець має відвідати таку виставку хоча б раз в житті, щоб зрозуміти наскільки високий агропромисловий потенціал в України, щоб оцінити, наскільки нам пощастило народитися і жити  на цій землі і користуватися її природними багатствами, які цінні ці багатства і як важливо їх зберегти і примножити для майбутніх поколінь. назад