Участь у Львівському медичному форумі

4-6 квітня 2017 року в Львівському палаці мистецтв проходив уже в 23 раз черговий щорічний медичний форум, який внесений в Реєстр медичних виставок та Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій Міністерства охорони здоров’я України. Зокрема, 4 квітня проходила науково-практична конференція «Медикаментозна алергія: мультидисциплінарний підхід», 5 квітня – науково-практична конференція «Сучасні аспекти в комплексному підході до фізичної реабілітації», 6 квітня – Симпозіум з міжнародною участю «Репродуктивне здоров’я жінки в реаліях сучасного світу». Всі дні працювали виставки медичного, реабілітаційного та стоматологічного спрямування українських та закордонних розробників, проводилися майстер-класи.

У роботі медичного форуму взяв участь завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП – доктор медичних наук, професор Григус І.М. Досягнуто домовленості з директором з виставкової роботи форуму Лозицькою Н.М. щодо практичної участі викладачів кафедри у наступному форумі. Обговорено з керівником лікарні Святого Рафала «Scanmed» в Кракові Катажиною Палярскою напрями співпраці та наміри підписання угоди на взаємовигідних умовах, оскільки клініка має відділ ортопедії та травматології, відділення нейрохірургії, відділ загальної хірургії, відділення хірургії одного дня, центр лікування косоокості та ністагму, відділ онкологічної хірургії, центр реконструкції молочної залози, відділ пластичної хірургії, відділ урології, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, відділення інвазивної кардіології, електротерапії і ангіології, відділення гінекології та урогінекології, проводить спеціалізовані лікарські консультації та амбулаторне лікування, проводить лабораторні дослідження, має широку гаму діагностичної апаратури для високоспеціалізованої діагностики; фізичні терапевти клініки спеціалізуються в комплексній реабілітації пацієнтів з різними захворюваннями. Започатковано співпрацю з реабілітаційним центром «Modrychi» (Львівська область), який створено для людей з обмеженими фізичними можливостями, складними травмами та ушкодженнями; ТОВ «Медилайн» (м. Київ), що спеціалізується на обладнанні для реабілітації та відновлення; центром фізичної реабілітації «Формула руху» (м. Львів), що надає консультації, проводить індивідуальні реабілітаційні заняття, розробляє домашні реабілітаційні програми. Зав’язано контакти з представниками медичного сектору Люблінського регіону та курорту Соляна шахта «Wieliczka» (Польща).