Участь у інформаційному дні МОНУ і НАТО "Наука заради миру та безпеки"

21 листопада в МОНУ пройшов інформаційний день "The NATO Science for Peace and Security Programme". У складі президії події були офіційні представники НАТО в Україні, зокрема голова Представництва НАТО в Україні Олександр Вінніков, старша радниця з питань програми SPS та партнерства відділу нових проблем безпеки НАТО Деніз Бетен, перший заступник Мінстра освіти і науки України Юрій Полюхович, заступник Міністерства закордонних справ Єгор Божок.

Від нашого університету на заході були присутні директор ННІАЗ, професор Алла Прищепа та професор кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Ольга Бєдункова.

Під час Інформаційного дня учасникам докладніше розповіли про можливості участі у Програмі, "історії успіху" та подальший розвиток співпраці України та НАТО в межах Програми. Сьогодні такий науковий напрямок співпраці України з НАТО пропонує перевірені і визнані в світі механізми залучення усіх партнерів до практичної співпраці, основаної на наукових дослідженнях, технічних інноваціях і обміні знаннями. Зокрема, програма SPS пропонує фінансування, експертну дорадчу допомогу і підтримку наукової діяльності, пов'язаної з безпекою в Євроатлантичному просторі.

Детальну інформацію та умови долучення до подібних проектів можна отримати на офіційному сайті https://www.nato.int/cps/en/natolive/78209.htm