Участь у IIетапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Фітнес і рекреація"

Участь у IIетапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Фітнес і рекреація"

З 29 по 31 березня 2017 року в Львівському державному університеті фізичної культури ім. І. Боберського проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Фітнес і рекреація".

Наш заклад представляли студенти кафедри здоров'я людини і фізичної реабілітації, які у І етапі зайняли призові місця – Приходько Яна (IV курс, бакалаврат) та Філіппова Олена (V курс, магістратура). 

Олімпіада складалася з двох турів: теоретичного та практичного. 

Теоретичний етап передбачав виконання ситуаційного завдання: підготовка персональної програми оздоровчо-рекреаційного заняття, скласти рекреаційно-оздоровчий комплекс на мікроцикл для клієнта фітнес-центру. Практичний передбачав проведення фрагменту практичного заняття із використанням обраної фітнес-технології (у форматі групових занять), студенти склали і продемонстрували для групи осіб особисту фітнес-програму на 10 хвилин. На третій день учасники мали змогу побачити майстер-клас з фітнесу, після чого відбулося вручення сертифікатів та нагородження студентів. Оскільки наші студентки тільки перший раз приймали участь у такій олімпіаді, то можна вважати досягненням, що із 51-го конкурсного місця Приходько Яна зайняла 18-те місце, а Філіппова Олена 31-е. За підготовку студентів кафедра "Здоров'я людини і фізичної реабілітації" НУВГП отримала грамоту від Голови оргкомітету олімпіади. В рамках конкурсу були передбачені екскурсії мальовничими вулицями міста Львова. назад