Участь у Дні відкритих дверей НУВГП

18 жовтня 2019 року відбувся День відкритих дверей  НУВГВ в приміщенні актової зали головного корпусу університету.

Викладачі кафедр Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою взяли активну участь у підготовці та проведенні цього важливого заходу. На ньому були присутні: директор інституту к. с.-г. н., професор Прищепа А. М.; заступник директора з виховної та організаційної роботи, к. т. н., доцент кафедри геодезії та картографії Бялик І. М.; завідувач кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства к. с.-г. н., доцент Колесник Т. М. та доцент кафедри к. с.-г. н. Солодка Т.М.; доктор с.-г. н., професор  кафедри водних біоресурсів Гроховська Ю. Р.; к. с.-г. н., доцент кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Ліхо О. А.; старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Яковишина М. С.

Випускники шкіл, які виявили інтерес до спеціальностей ННІАЗ були ознайомлені з особливостями навчання, отримали агітаційні матеріали і мали можливість поспілкуватись зі студентами різних спеціальностей інституту.