Участь студентів ННІАЗ у круглому столі "Актуальні напрями студентської науки"

14 травня 2019 р. о 13 год. в ауд. 441 відбувся круглий стіл "Актуальні напрями студентської науки", в якому прийняли ативну участь студенти кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства.

Захід проходив у рамках Фестивалю, який вже традиційно відбувається в нашому університеті, з нагоди Дня науки України, за сприяння та координації д.е.н., професора Савіної Наталії Борисівни - проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків.

Метою круглого столу був обмін досвідом у проведенні наукових досліджень між студентами різних спеціальностей, які стали цьогорічними переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за відповідними галузями.

Виступи студентів засвідчили, що рівень їх знань, вміння аналізувати проблему та знаходити дієві рішення – повною мірою відповідають сучасним вимогам до успішних науковців. При цьому,  їх розробки передбачають розв’язок важливих проблем як регіонального так і національного масштабів.

Навчально-науковий інститут агроекології та землеустрою цього року представляла студентка ТЗ-51 Катерина Крук із науковою розробкою «Технологія аерації та запобігання замору риб антропогенно трансформованої гідроекосистеми» – науковий керівник – д.с.-г.н., професор, завідувач кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Клименко Микола Олександрович.

Кілька наших студентів взяли також участь у ролі слухачів круглого столу, та отримали в результаті розширення уявлень про актуальні напрямки студентських досліджень, наповнення кругозору, а також позитивні емоції та нові знайомства з талановитими студентами нашого університету.

Численні запитання та спільні обговорення доповідей стали для всіх учаників натхненням та стимулом для подальших вишукувань за обраною тематикою. НУВГП вкотре довів, що майбутнє за його студентами!