Участь науковців ННІАЗ у Міжнародній конференції «Водні екосистеми у контексті євроінтеграції: реалії та перспективи»

21 березня 2019 р. науковці ННІАЗ взяли активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції приуроченої до Всесвітнього дня водних ресурсів «Водні екосистеми у контексті євроінтеграції: реалії та перспективи», що відбувалась у Житомирському національному агроекологічному університеті.

Делегація від нашого інституту, яку очолювала директор ННІАЗ проф. Прищепа А.М., мала почесну змогу представити результати розробок наукової школи проф. Клименка М.О. на пленарному засіданні Конференції. Так, д.б.н., професор кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Бєдункова О.О. виступила з доповіддю на тему «Біологічна діагностика гідроекосистем в розрізі світових програм моніторингу», а к.с.-г.н., доцент кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Статник І.І. представив доповідь на тему «Басейновий підхід, як основа інтегрованого управління екологічним станом малих річок», які були з великою цікавістю сприйняті всіма учасниками заходу.

У пленарному засіданні також брали участь із виступами представники Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять, Державного агентства водних ресурсів України, Міжнародного державного екологічного університету ім. А.Д. Сахарова Білоруського державного університету, Херсонського державного аграрного університету,  Університету Фрідріха Шиллера в Єні (Німеччина) та Житомирського національного агроекологічного університету.

Учасники заходу плідно обмінювались результатами наукових досліджень та практичним досвідом щодо привернення уваги спільноти до вирішення водних проблем і поліпшення водного співробітництва, обговорення спільної стратегії дій міжнародного співробітництва, установ, організацій та інших представників щодо імплементації положень Водної Рамкової Директиви (2000/60/ЄС) та реалізації цілей Міжнародного десятиліття води.