Участь науковців ННІАЗ у агрофорумі «AGRO FORUM RIVNE»

Участь науковців ННІАЗ у агрофорумі  «AGRO FORUM RIVNE»

23 лютого 2018  директор ННІ  агроекології та землеустрою Прищепа А.М., доценти кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища к.с.-г.н. Колесник Т.М. та кафедри агрохімії, ґрунтознавства  та землеробства Олійник О.О. взяли участь у агрофорумі  «AGROFORUMRIVNE».

Організаторами цього заходу виступили  ГО «Центр підтримки агробізнесу», Національний університет водного господарства та природокористування, а партнерами  MOST BIZNESU (м. Люблін, Польща) і  Рівненська обласна державна адміністрація.  Метою  цього заходу було  сприяння розвитку комунікацій агробізнесу з державними органами та науковцями,  залученню внутрішніх та зовнішніх інвестицій для малих і середніх агровиробників і розгляд інноваційних проектів, які забезпечать стабільні високі врожаї, виробництво висококонкурентної  та орієнтованої  на експорт продукції.

Науковці НУВГП поділилися з присутніми  доробками кафедр, так Колесник Тетяна Миколаївна  представила доповідь на тему: «Агроекологічна ефективність засобів біологізації систем удобрення в умовах Рівненщини», а Олійник Оксана Олексіївна -  «Перспективи використання стимуляторів росту рослин у технологіях вирощування сільськогосподарських культур».  Цікаві доповіді представили Професор НУВГП Скрипчук Петро Михайлович, керівник гранту  «Формування підприємницького середовища для органічного виробництва ягідних культур в трансграничних районах України і Білорусії», Кшиштоф Лонтка, Most Biznesu ( Польща, Люблін). AGRO-PARK 2018, міжнародна виставка, м.Люблін.

Під час роботи агрофоруму відбулися робочі зустрічі з фермерами, де обговорили можливості співпраці в напрямку дуальної освіти, проходження практики студентами-агрохіміками на виробництві та про можливості налагодження спільних наукових досліджень.