Участь науковців ННІ АЗ у науковій конференції "Сучасний стан і перспективи ефективного використання земельних ресурсів Житомирської області""

Участь науковців ННІ АЗ у науковій конференції  "Сучасний стан і перспективи ефективного використання земельних ресурсів Житомирської області""

20-21 січня 2016 р. у Агроекологічному коледжі (м. Житомир) проходила науково-практична конференція  «Сучасний стан і перспективи ефективного використання земельних ресурсів Житомирської області». В рамках заходу відбувався обмін науково-теоретичною та практичною інформацією, узагальнення результатів наукових досліджень та практичної діяльності з проблем використання земельних ресурсів і агропромислового комплексу, парадигми сучасної екологічної безпеки життєдіяльності людини, освіти, науки та виховання.

У роботі конференції взяла участь рівненська делегація у складі директора ННІ АЗ професора Клименка М.О., заступника директора ННІ АЗ доцента Статника І.І., завідувача кафедри екології професора Прищепи А.М. та директора Рівненської філії державної установи "Інститут охорони грунтів України", кандидат с.-г. наук  Долженчука В.І.

Виступи наших делегатів на пленарному засіданні були присвячені висвітленню питань глобальних і регіональних проблем агроекологічної безпеки та сталого розвитку територій. На секційних засіданнях науковці представили результати оригінальних авторських вишукувань у галузі екологічної безпеки та методології моніторингу агроекосистем.

З великим інтересом  присутніми на конференції була сприйнята інформація про відкриття нової спеціальності "Технології захисту навколишнього середовища" у Національному університеті водного господарства та природокористування: вже цього року буде сформований набір абітурієнтів на 1 рік навчання, при цьому необхідно мати сертифікат з української мови, математики, третій на вибір студента. Крім того, передбачено формування інтегрованих груп за результатами вступних екзаменів.

Приємною подією заходу стало вручення почесної відзнаки Міністерства аграрної політики України за значний внесок у розвиток вітчизняної аграрної науки директору ННІ АЗ професору Клименко Миколі Олександровичу.