Участь науковців ННІ агроекології та землеустрою у роботі круглого столу «Смарт спеціалізація»

08.04.2019 року у НУВГП  відбувся круглий  «Смарт спеціалізація: результат бізнесу, науки та громадськості» організований  Департаментом економічного розвитку Рівненської ОДА, Агенцією регіонального розвитку  та Українським інститутом міжнародної політики. У роботі круглого столу взяли участь завідувач кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства д.с.-г.н., професор Микола Клименко, завідувач кафедри водних біоресурсів д.б.н., професор Василь Сондак та директор ННІ агроекології та землеустрою к.с-г.н., професор Алла Прищепа.

Ростислав ТОМЕНЧУК, Надія АФАНАСЬЄВА, Дар’я БОВКУН (Український інститут міжнародної політики) ознайомили присутніх із пошуком кращих рішень для конкурентного розвитку регіонів, де розповіли про  Смарт Спеціалізацію і як вона працює в ЄС; методику S3, аналіз даних; визначення пріоритетів СМАРТ Спеціалізації – процес підприємницького відкриття (EDP) та інструменти для реалізації СМАРТ.

Науковці ННІ АЗ взяли участь у Воркшопі-симуляції: робоча група EDP (групова робота), де запропонували цікаві ідеї для інноваційного розвитку регіону. Запитання, дискусії про пріоритетні напрями розвитку регіону та про наукову й інноваційну складову завершили продуктивну роботу круглого столу.