Участь науковців кафедри екології, ТЗНС та ЛГ у засіданні науково-технічної ради Черемського природного заповідника.

Започаткована співпраця кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства із об’єктами природно-заповідного фонду України дає свої перші плідні результати.

Так, 29 травня цього року, завідувач кафедри, професор Клименко М.О. та директор ННІАЗ, професор Прищепа А.М. взяли участь у засіданні науково-технічної ради Черемського природного заповідника (ЧПЗ). Поряд з питаннями попередження поширення чужорідних видів на території ЧПЗ (доповідачі - науковий співробітник ЧПЗ Шевчук Л.О., заступник директора з наукової роботи НПП «Прип’ять-Стохід» Химин М.В.) та узагальнення проведеної наукової роботи співробітників інституту екології Карпат НАН України на території торфово-болотних масивів ЧПЗ протягом 2017 року (доповідач - д.б.н., провідний науковий співробітник Інституту екології Карпат НАН України Данилик І.М.) Алла Миколаївна Прищепа висвітлила питання необхідності проведення ґрунтовних досліджень та аналізу поверхневої води водойм ЧПЗ.

Результатом участі наших науковців у засіданні стала домовленість про організацію відповідних дослідних робіт на найближчу перспективу.