Участь науковців кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства в конференції «Нові українські добрива»

Викладачі кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства 23 вересня 2016 року прийняли участь в конференції «Нові українські добрива».

Конференція організована групою компанією «Укртехнофос», з нагоди відкриття в с. Любомирка заводу з виробництва нових добрив комплексного складу під торговою маркою “U phos” потужністю 120 тисяч тонн на рік.

Це одна з перших в Україні технологічних ліній, яка дозволяє виробляти мінеральні та органо-мінеральні добрива  з повним набором макро- та мікроелементів в одній гранулі. Технологія виготовлення добрив “U phos” дозволяє виготовляти широку лінійку добрив з різним вмістом поживних елементів в залежності від потреб сільськогосподарських виробників.