УЧАСТЬ МАЙБУТНІХ АГРОНОМІВ У ДНІ ПОЛЯ

22 червня на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся НААНУ (с. Шубків) відбувся  традиційний День поля. Безпосередню участь у підготовці до його проведення приймали студенти 5-го курсу спеціальності «Агрономія», які вже понад місяць проходять переддипломну практику в цій науково-дослідній установі в рамках магістерської підготовки.

У Дні поля взяли участь керівники та спеціалістиагроформувань, фермери, науковці, представники агрофірм.Учасникам Дня поля було продемонстровано колекції з понад 90 сортів озимих і ярих зернових культур та біля 30 сортів і гібридів озимого та ярого ріпаку вітчизняної та іноземної селекції.

Науковці Інституту представили інноваційні розробки з удосконалення технологій вирощування  сої, озимих та ярих зернових культур. Значна увага під час демонстраційного показу приділялась диверсифікації галузі рослинництва у зв’язку із зміною клімату.

Велика увага під час Дня поля приділялася застосуванню мікро- та біодобрив в системах удобрення сільгоспкультур. У цьому напряму свої інноваційні розробки демонстрували ТОВ «Українські гумати», ТОВ «Захід Агрохім» та ТОВ «Долина-Центр».