Участь екологів у Першому загально-університетському фотоконкурсі

10 січня відбулася виставка фотографій фіналістів Першого загальноуніверситетського фотоконкурсу.

Загалом було надіслано 91 фотороботу, з них 50 фотографій від студентів, 25 від викладачів, 10 від працівників та 6 фото від випускників. Фотороботи представлені у різноманітних жанрах – архітектурна та нічна фотографія, макрофотографія, пейзаж і портрет.

Конкурсні роботи були оцінені неупередженим професійним журі – фахівцями та експертами з фотографії, які максимально якісно та різносторонньо оцінили представлені роботи: Сергій Бусленко, голова фотоклубу «Час»; Сергій Щеглеватих, голова фотоклубу «Гранд»; Олег Нестеренко, фотомитець.

Для представлення на фотовиставці було відібрано 29 робіт фіналістів. Серед них були роботи студентів екологів.

Дипломами фіналістів Першого загальноуніверситетського фотоконкурсу нагороджені студентка 3 курсу Корж Марія та студент 4 курсу Чубик Микола.

Вітаємо переможців та зичимо наснаги на нові звершення.