Участь директора ННІАЗ у Всеукраїнських екологічних заходах

1 березня 2019 р. директор інституту агроекології та землеустрою професор Прищепа Алла Миколаївна взяла активну участь відразу в двох потужних екологічних заходах - засіданні правління Всеукраїнської екологічної ліги і засіданні Національної екологічної ради України. Заходи пройшли у приміщенні Інституту економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України (м. Київ). Науковцями та громадськими діячами піднімались актуальні на сьогодні екологічні проблеми України.

Заходи проходили на вищому рівні. Між учасниками відбувся обмін проблемами регіонів, були напрацьовані спільні подальші напрями екологічної діяльності. Як відзначає директор ННІАЗ проф. А.М.  Прищепа: “… ми поділилися досвідом створення Басейнової ради річки Устя при Рівненській обласній адміністрації та результатами проведених грунтовних наукових досліджень із питань відновлення порушених басейнів річок, студентського конкурсу інноваційних проектів щодо відновлення басейну річки Устя”.
Учасники заходів одностайно підтримали думку, що ВЕЛівці проти добудови 3 та 4 енергоблоки на Хмельницькій АЕС. Розглядались також  проблемні питання природно-заповідних територій України, моніторингу атмосферного повітря та поводження з пестицидами. Не обійшли увагою й екологічну освіту. Результативним стало конструктивне спілкування, щодо стратегічних завдань на 2019 рік та планів роботи обласних організацій ВЕЛ. І як завжди Тетяна Тимочко, котра своєю роботою надихає на нові звершення захисту довкілля нашої держави.