Участь викладачів ННІ АЗ у школі лідерства НУВГП

Участь  викладачів ННІ АЗ у школі лідерства НУВГП

12 лютого в  університеті розпочала свою  роботу Школа лідерства.

Мета проекту  –  підвищити  рівень   педагогічних знань і умінь викладачів НУВГП, навчити  їх органічному поєднанню професійної освіти з інформаційно-педагогічною підготовкою та оволодіти найактуальнішими сучасними освітніми  технологіями.

Учасниками школи є викладачі навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою:

Мороз Олександр Сергійович – к.с.г.н., доцент, доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства;

Полтавченко Тетяна Вікторівна – к.вет. наук, доцент кафедри водних біоресурсів

Мисіна Оксана Іванівна – старший викладач кафедри фізики та хімії

Бухальська Тетяна Володимирівна – к.т.н.,  доцент кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформати;

Янчук Олександр Євгенович - к.т.н., доцент, доцент кафедри геодезії та картографії

Трохимець Сергій Миколайович - старший викладач кафедри геодезії та картографії

Слухачі уже дізналися про те, як створити та підтримувати актуальний статус персонального авторського портфоліо в наукометричних базах даних, про роботу з тестовими базами завдань для семестрового поточного та підсумкового контролю та навчилися організовувати комунікації та тайм-менеджмент у проектах із застосуванням хмарних технологій.