У Житомирському національному агроекологічному університеті відзначали 20-річчя факультету екології і права

12 жовтня 2017 року директор ННІ АЗ Алла Прищепа, заступник директора ННІ АЗ Олена Брежицька, доцент кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Ігор Статник взяли участь конференції «Наука. Освіта. Практика», присвячена 20-річчю Факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету (ЖНАЕУ).

Конференція розпочалась з урочистостей на честь 20-річного ювілею цього факультету. Серед запрошених гостей були присутні управлінці, органи місцевого самоврядування, науковці.

Модератор заходу - Радник міністра екології та природних ресурсів України, Голова комітету науки, освіти і євроінтеграції Громадської ради при Мінприроди, д.т.н., проф., професор факультету екології і права ЖНАЕУ  Володимир Фещенко вручив грамоти і нагороди провідним вченим та освітянам, з якими вже багато років успішно співпрацює їх факультет.

Алла Прищепа у вітальному слові наголосила про тісну співпрацю ННІ Аз НУВГП у науковій та методичній роботі з науковцями ЖНАЕУ. Відзначила ряд спільних проектів щодо написання підручників, проведення спільних конференцій, наукових семінарів. Особливу подяку висловила проректору Романчук Людмилі Донатівні за співпрацю, щодо підготовки висококваліфікованих наукових кадрів, декану екології та права Данкевичу Євгену Михайловичу, професору Фещенку Володимиру Петровичу та доценту Борисюку Василю Борисовичу за тісну співпрацю, щодо підготовки студентів спеціальності 101-екологія.