У НУВГП добавилося двоє академіків Академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства імені О.О. Остапця-Свешнікова

3 лютого 2014 року рішенням Президії міжнародної громадської організації «Академія дитячо-юнацького туризму та краєзнавства імені О.О. Остапця-Свешнікова» було обрано академіками проректора з науково-педагогічної та методичної роботи, доктора педагогічних наук, професора Пелеха Юрія Володимировичатазавідувача кафедри "Здоров’я людини і фізичної реабілітації", доктора медичних наук, професора Григуса Ігоря Михайловича.
     12 лютого 2014 року в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася урочиста подія: провідний науковий співробітник Федерального державного наукового закладу "Інститут змісту і методів навчання" Російської академії освіти і Президент міжнародної громадської організації «Академія дитячо-юнацького туризму та краєзнавства імені О.О. Остапця-Свешнікова», доктор педагогічних наук, доцент Смирнов Дмитро Віталійович, який спеціально для цього приїхав з Москви, вручив дипломи дійсних членів - академіків професорам Пелеху Юрію ВолодимировичутаГригусу Ігорю Михайловичу.
     Під час зустрічі у проректора з науково-педагогічної та методичної роботи, доктора педагогічних наук, професора Пелеха Юрія Володимировича обговорювалися питання подальшої тісної співпраці з Російською академією освіти та Академією дитячо-юнацького туризму та краєзнавства імені О.О. Остапця-Свешнікова.
     Президент академії Смирнов Дмитро Віталійович був активним учасником конференції «Реабілітаційні та фізкультурно-рекреаційні аспекти розвитку людини», яку організувала і провела кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП, зустрічався з проректором із науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вєтровим Іваном Васильовичем, заступником директора з навчально-методичної роботи Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Мазуром Олександром Олексійовичем та  колективом, керівництвом Рівненської обласної станції юних туристів.