Триває практика студентів ННІАЗ у с. Залізний порт

В продовженні практики, майбутні агрономи та екологи пррдовжують вивчати екосистеми Чорного моря та Сухого Степу, зокрема - грунтовий покрив. При проведенні сьогоднішніх польових досліджень, студенти вивчали типові для цієі зони каштанові грунти.

Для екологів було цікавим те, що і в польових умовах, не користуючись додатковим знаряддям, а лише технікою мазків, був зображений грунтовий профіль.

Керівники практики, доцент Мороз О.С. та доцент Троцюк В.С., зосередили увагу студентів на антропогенних факторах, які негативно впливають на каштанові грунти.

Разом з керівниками практики студенти описали морфологічну будову каштанових грунтів та подискутували з питань раціонального використання та охорони цього типу грунтів.

Після практики знову можна піти на берег моря і відпочити.

Практика триває...