Тренінг «Врахування Цілей сталого розвитку в стратегіях розвитку територіальних громад»

Тренінг «Врахування Цілей сталого розвитку в стратегіях розвитку територіальних громад»

 10 жовтня 2017 року у м. Хмельницький було проведено тренінг «Врахування Цілей сталого розвитку в стратегіях розвитку територіальних громад» за сприяння Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН).

У засіданні взяла участь директор ННІАЗ  Прищепа Алла Миколаївна.  

Перед учасниками виступили Катерина Корвін-Піотровська -менеджер проекту «Інтеграція положень Конвенцій Ріо в національну політику України» ПРООН в Україні,  Тимочко Тетяна Валентинівна - експерт проекту ПРООН/ГЕФ.

Під час тренінгу відбулось активне обговорення завдань збалансованого розвитку та першочергових дій щодо їх виконання на регіональному рівні.

Були ґрунтовно розглянуті питання інтеграції складових збалансованого розвитку для збереження довкілля, впровадження принципів інклюзивної освіти, необхідності врахування екологічної збалансованості у використанні природних ресурсів, популяризації моделі збалансованого споживання та виробництва.

Учасники мали можливість розробити рекомендації щодо врахування Цілей сталого розвитку у Стратегіях своїх областей, міст, селищ, територіальних громад.назад