Теорія, підкріплена практикою

Відтепер студенти НУВГП зможуть отримати практичні професійні навички на базі Національних парків, заповідників, заказників. Такі плани нині втілює у життя в.о. ректора НУВГП Микола Корецький. Днями він зустрівся із директорами Національних парків «Меотида» та Шацькі озера.

Як результат, вже підписано угоди про проходження навчально-виробничої практики на базі регіонального ландшафтного парку «Меотида», що на узбережжі Азовського моря та Шацького Національного природного парку у Волинській області.

Також продовжується співпраця із Рівненським зоологічним парком загальнодержавного значення.

Крім того, вивчаються питання та розробляються програми навчально-виробничих практик на базі Національного історико-археологічного заповідника «Кам'яна могила», що у Запорізькій області, та Рівненських заказників: Дермансько-Острозького національного природного парку, регіонального ландшафтного парку «Надслучанський», Рівненського природного заповідника.

Тож, за словами в.о. директора навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою Миколи Клименка, з нового навчального року студенти за напрямами підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», «Агрономія», «Водні біоресурси та аквакультура» значно розширять географію виробничої практики і вивчатимуть склад та особливості функціонування природних екологічних систем, природно-географічних зон Полісся, Лісостепу, Степу, видові біорізноманіття, процеси природного ґрунтоутворення, іхтіофауну водойм, цінні види риб, методи відтворення популяції іхтіофауни та інше.

Після завершення практичної частини навчального процесу студенти отримають сертифікати, які засвідчать набуття нових професійних та кваліфікаційних навичок.