Талановиті першокурсники ННІ агроекології та землеустрою на фестивалі «Золота осінь»

Талановиті першокурсники ННІ агроекології та землеустрою на фестивалі  «Золота осінь»

Студенти-першокурсники нашого інституту швидко влилися у студентську сім’ю ННІ АЗ та гідно представили себе на щорічному  фестивалі «Золота осінь».

Так 25 вересня найактивніші та талановиті студенти  екологи (Мельник Юлія,  Федорчук Оксана, Мацкевич Іванна, Михалевич Тетяна), геодезисти (Мартиненко Марія,  Бобровська Анастасія, Бартошук Дмитро,  Федорчук Вікторія,  Гнатюк Антон, Трохимчук Сергій, Гончар Дарія) та агрохімік Чимерисюк Дмитро представили концертну програму, де були пісні, студентські мініатюри, гумор,  танці, художнє читання, гра на фортепіано.

Оцінювало роботу компетентне  журі:  Володимир Герус,  Наталія Якубенко, В’ячеслав Камінський, Катерина Приндюк та Юлія Лук’янчук, а підтримувати прийшли колеги та старшокурсники.

Звичайно неабияк переживали за першокурсників їхні наставники, представники студентського парламенту ННІ АЗ Торчик Анастасія – ЕКО-41, Панасюк Андрій –ГЕО-41, Дарчук Юлія – ГЗ-21, Яцюк Юлія – ТЗ-51м, які максимально доклали свої сили щоб свято відбулося.

Отже, знайомство з талановитими першокурсниками ННІ агроекології та землеустрою пройшло успішно!!!