Святкування Дня землевпорядника

15 березня 2018 року в ауд. 732 7 корпусу НУВГП пройшло традиційне щорічне святкування Дня землевпорядника. З вітальним словом до студентів та викладачів  виступила директор навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою професор кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Прищепа Алла Миколаївна та вручила ряд грамот студентам різних курсів за призові місця в олімпіаді. До вітань директора долучились також заступник завідувача кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики доцент Ліщинський А.Г. та завідувач кафедри геодезії та картографії доцент Янчук Р.М.

Традиційно організацією свята займались студенти 4 курсу. Ведучими були Андрій Корецький та Корнелюк Діана.  Варто відзначити відмінну організацію заходу. Були продемонстровані ролики із університетського життя  зняті самими студентами. Показано фото колажі із основними досягненнями студентів землевпорядників. Родзинкою став конкурс по розгадуванню землевпорядних загадок.

Уже традиційно захід завершився дружнім поїданням торта.