Святкування 20-річчя Всеукраїнської екологічної ліги

15 грудня 2017 року  директор ННІ АЗ  Алла Прищепа  взяла участь  у святкуванні 20-річчя Всеукраїнської екологічної ліги. За ці роки ВЕЛ стала потужною, впливовою, визнаною громадських діячів, депутатів Верховної до селищних Рад, представників органів місцевого самоврядування, освітян, студентську молодь, громадян з активною життєвою позицією. Мета діяльності ВЕЛ – радикальне поліпшення екологічної ситуації в Україні, формування нового природоохоронного світогляду, забезпечення екологічних прав громадян, впровадження в Україні засад збалансованого (сталого) розвитку. Основними завданнями Ліги єздійснення діяльності, яка сприятиме посиленню інтеграції екологічної складової в усі сектори суспільного життя та економіки; розширення участі громадськості у формуванні та реалізації національної екологічної політики, удосконалення природоохоронного законодавства; вплив на формування місцевих планів, програм розвитку для поліпшення екологічної ситуації, відтворення довкілля; організація громадського екологічного моніторингу за станом довкілля; припинення діяльності, яка загрожує екологічній безпеці, біологічному різноманіттю, здоров'ю громадян України.

На урочистостях були присутні науковці, громадські діячі, народні депутати, представники органів місцевого самоврядування.

За активну послідовну роботу у розв’язанні екологічних проблем, впровадження ідей збалансованого розвитку, принципову громадянську позицію у сфері захисту довкілля були нагороджені почесними грамотами:

Клименко Микола Олександрович, почесний голова Рівненської обласної організації ВЕЛ, (голова Рівненської ОО ВЕЛ 1997-2015 рр.), доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства;

Прищепа Алла Миколаївна, голова Рівненської обласної організації ВЕЛ, кандидат сільськогосподарських наук, професор, директор ННІ АЗ.

Науковці кафедри  екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, які є членами ВЕЛ ґрунтовно проводять дослідження екологічних регіональних проблем та використовують нестандартні підходи до їх розв’язань.

Щиро вітаємо всіх  членів ВЕЛ та їхніх прихильників зі святом!!!