Студенти з Африки та Латинської Америки на лижах

Під час вивчення дисципліни "Рекреалогія" на кафедрі туризму та ресторанно-готельної справи, вивчаються, серед інших, питання зимових видів рекреації.

Так як для студентів спеціальності "Туризм" вже кілька років поспіль практикується проведення практичних занять з цієї дисципліни у вигляді польової практики на засніжених схилах поблизу с.Бармаки, нещодавно такій досвід отримали і наші слухачі підготовчого відділення з країн, де снігу майже не буває.

Організували цей захід Центр міжнародного співробітництва та освіти НУВГП  спільно з кафедрою туризму та ресторанно-готельної справи.

Студенти з Марокко, Анголи, Гани, Колумбії, Еквадору, Лівії, Іраку навчались навичкам володіння гірськолижним спорядженням під керівництвом доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Юрія Кушнірука.

Цей захід був відзнятий телеканалом РТБ: https://www.youtube.com/watch?v=Cd1qWvgyD0c