Студенти висаджували дерева у парку ім. Т.Г. Шевченка м. Рівного

Студенти висаджували дерева у парку ім. Т.Г. Шевченка м. Рівного

18 жовтня студенти другого курсу  ННІ агроекології та землеустрою спеціальностей «Екологія» та  «Технології захисту навколишнього середовища»  долучилися до акції «Посади дерево». Близько 200 дерев було висаджено у парку ім. Т.Г.Шевченка, що у місті Рівному!

Озеленення у загальній системі зовнішнього благоустрою міст має велике значення. Особливо  значною є роль парків культури і відпочинку. Перш за все зелені насадження значно зменшують наявність пилу й диму  та інших забруднюючих речовин в повітрі міста, відіграють роль своєрідного фільтру. Вони впливають на формування мікроклімату в місті, бо діють на тепловий режим, вологість і ступінь рухомості повітря. Безліч видів декоративних рослин створюють широкі можливості для архітектурних композицій і планування міста у цілому. 

Відтак у парку додатково з'явилися такі породи дерев, як: клен, граб, червоний дуб. Загалом їх 200 одиниць. 50 з яких подарували активісти, ще 150 закупило керівництво парку. Такі акції проводяться щороку. І до них  завжди долучаються студенти Національного університету водного господарства та природокористування.назад