Студенти спеціальності "Агрономія" успішно захистили магістерські роботи

21 лютого 2018 р. відбувся захист магістерських робіт студентами шостого курсу спеціальності 201 «Агрономія». Цього року до захисту були допущені 9 студентів.

Екзаменаційну комісію очолив директор Рівненського обласного державного центру експертизи сортів рослин, кандидат с.-г. наук  Ткачук С. О.

Усі магістерські роботи є реальними, оскільки виконані на основі власних 2-х чи 3-х річних досліджень.

Тематика робіт досить різноманітна й актуальна для сучасних умов сільськогосподарського виробництва.

Розроблені студентами рекомендації виробництву можуть бути успішно впроваджені при вирощуванні основних сільськогосподарських культур в умовах Лісостепу та Полісся України.

Рішенням екзаменаційної комісії усім студентам присвоєна кваліфікація – дослідник із агрохімії та ґрунтознавства.

Вітаємо магістрів спеціальності 201 «Агрономія» з успішним захистом магістерських робіт і бажаємо плідної праці на першому робочому місці!