Студенти спеціальності "Агрономія" на практичному семінарі станції юннатів "Обрізка та формування дерев"

Весна є найкращим періодом для початку роботи в саду, зокрема обрізання плодових дерев. Обрізання фруктових дерев як раз і є важливою складовою догляду за садом, яка допомагає збільшити кількість, що дуже важливо, та якість плодів, забезпечити інтенсивне і регулярне цвітіння, сформувати міцний скелет крони і своєчасно замінити застарілі гілки, надати рослинам гарний доглянутий вигляд і обмежити поширення хвороб, шкідників.

Студенти 1-2 курсу спеціальності «Агрономія», 2.03.2019р. були запрошені працівниками станції юннатів на практичний семінар Клубу Органічного Землеробства «Обрізка та формування дерев», який відбувся на базі обласної станції. За допомогою члена клубу, ведучого садовника Шитого В.І., вони засвоїли техніку підтримуючого та відновлювального обрізання дорослих, сильно гіллястих дерев.

Заняття пройшло дуже продуктивно. Студенти отримали практичні навички, а також нові враження.