Студенти ННІАЗ долучилися до дня кар’єри

В НУВГП пройшов день кар’єри до якого долучилися студенти випускових курсів освітніх рівнів бакалавр, магістр всіх спеціальностей  навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою: екологія, технології захисту навколишнього середовищ, лісового господарства, агрономії, водних біоресурсів та аквакультури, геодезії та землеустрою, туризму.

Широкий спектр вакансій представили роботодавці. Цікавий формат запропонували організатори. На панельний дискусіях як відомі керівники, так колишні випускники НУВГП поділилися успішним досвідом кар’єрного зростання. Студенти отримали цінні поради, як потрібно організовувати своє навчання та діяльність, щоб вдало реалізовувати себе в майбутній професії.

Заступник басейнового управління водних ресурсів річок  Західного Бугу та Сяну, випускник-еколог НУВГП Роман Новачок наголосив про необхідність оновлення кадрів у водній галузі та зазначив, що наш університет надає потужні знання та компетентності майбутнім молодим фахівцям.

Маємо надію, що всі побажання виробничників наші студенти використають для своїх професійних зростань.