Студенти ННІ АЗ взяли участь у інформаційно-просвітницькому заході – «Noosphere Stud Tech Fest»

23 лютого 2017 р. студенти ННІ АЗ взяли участь у інформаційно-просвітницькому заході – «Noosphere Stud Tech Fest», що проходив на базі нашого університету в рамках проекту компанії Noosphere. Головна мета заходу - здійснення системної взаємодії практиків-дослідників зі студентами та викладачами. Під час проведення заходу, студенти були ознайомлені з можливостями Noosphere Engineering School, яка навчає зацікавлену молодь прийомам і способам вирішення завдань, дає нові можливості для майбутніх підприємців, вчених, винахідників. За словами організаторів заходу, об'єднання теорії і практики створює платформу для розкриття творчого потенціалу студентів та молодих фахівців, залучаючи при цьому молоде покоління в процес проектування майбутнього.