Студенти ННІ АЗ на практиці у с. Залізний порт

Студенти ННІ АЗ  на практиці у с. Залізний порт

У період з 07.06.17 р. по 18.06.17 р. студенти ННІАЗ спеціальностей «Агрономія», «Екологія» та «Технологія захисту навколишнього середовища» під керівництвом доцента кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Мороза О.С. проходили навчальну практику на університетській базі практик і відпочинку «Водник», що у с. Залізний Порт Херсонської області.

На протязі десяти днів студенти мали можливість ознайомитись з Причорноморськими краєвидами, структурою ґрунтового покриву степової грунтово-кліматичної зони України шляхом закладання ґрунтових розрізів та їх морфологічного опису. Студенти-екологи значну увагу приділили вивченню екосистем узбережжя Чорного моря, степу та прибережного шельфу. Цікавим для студентів виявився той факт, що с. Залізний Порт  межує з територією біосферного заповідника «Асканія Нова», який займає площу понад 100 000 га.

Кожного дня, працюючи на новому об’єкті практики, студенти мали можливість на власні очі побачити наслідки антропогенної діяльності для всіх компонентів навколишнього середовища і свої враження від побаченого викласти у звітах з навчальної практики.

Також студенти з користю використовували свій вільний час – грали у спортивні ігри на території бази,  загоряли та купалися у Чорному морі.

Переповнені враженнями та новими знаннями, студенти повернулися до Рівного.