Студенти галузі знань "Сфера обслуговування" в госпіталі інвалідів війни

Керуючись розпорядженням голови Рівненської облдержадміністрації від 20.09.2019 року № 818 "Про затвердження плану заходів щодо реалізації у Рівненській області Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність" – здоровий спосіб життя – здорова нація на 2020 рік" 17 жовтня 2019 року у студентів спеціальностей туризм та готельно-ресторанна справа відбулися практичні заняття з дисципліни "Вступ до фаху" на виробництві під час якого вони відвідали комунальний заклад "Рівненський обласний госпіталь інвалідів війни" в смт. Клевань.

Під керівництвом начальника госпіталя, канд. мед. наук Андрієм Бурачиком в супроводі завідувача кафедри туризму та ГРС Сергієм Коротуном та старшого викладача кафедри прикладної математики Ярославом Зубиком студенти ознайомилися з рекреаційно-санаторною територією госпіталя, матеріально-технічною базою з надання лікувально-санаторних послуг та з організаційно-управлінськими засадами діяльності госпіталя. В процесі відвідування закладу студенти спілкувались з працівниками закладу та ветеранами війни, які знаходяться на лікуванні.

По закінченню екскурсії наші студенти в процесі пішого переходу в сторону міста Рівне оглянули природноресурсний потенціал навколишньої території.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи