Студенти агрономи відвідали III Міжнародну агропромислову виставку «EUROAGRO» у Львові

24 листопада члени студентського наукового гуртка «Органічне землеробство» відвідали  ІІІ міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO - 2018».  Два організатори Kielce Targi S.A (Польща) і ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна) об’єднали свої зусилля задля реалізації успішної та унікальної агропромислової події на теренах Західної України.

Учасники виставки з понад 14 областей України на площі 3000 кв.м. виставкового центру Південний-ЕКСПО (м. Львів) представили: агротехніку, мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння, лабораторне обладнання, садовий інструмент, IT технології в управлінні АПК та ін.

Окремий павільйон був відведений під органічне сільське господарство. Свою продукцію демонстрували сертифіковані за міжнародними органічними стандартами виробники з Польщі, України, Німеччини, Франції та Угорщини. Особливу цікавість у відвідувачів павільйону викликали виробники допоміжних продуктів для використання в органічному сільському господарстві: дозволених в органічному виробництві добрив, меліорантів, засобів захисту рослин, інокулянтів, біодинамічних препаратів. Для нас, студентів, було цікаво побачити нові продукти, що можуть бути альтернативою хімічно синтезованим добривам та пестицидам, бо це – турбота про навколишнє середовище та біоресурси!

В цілому, наша поїздка до Львова була дуже змістовною і залишила по собі дуже багато вражень.

Іван Ніканоров,
студент АХГ-41