СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «АГРОНОМІЯ» – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ

СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «АГРОНОМІЯ»  –  ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ

24 жовтня 2018 року за сприяння центру міжнародного співробітництва та освіти НУВГП на кафедрі агрохімії, ґрунтознавства та землеробства  відбулася зустріч студентів третіх-шостих курсів спеціальності «Агрономія» з координатором програми стажування  Української асоціації молодих фермерів (УАМФ) Ларисою Левківською.

УАМФ заснована у лютому 2002 р. з метою сприяння інтеграції України до світового економічного й освітнього простору, налагодження співробітництва між ЄС та Україною у напрямках аграрної освіти, науки, бізнесу та розвитку сільських територій.

Як зазначила п. Левківська, одним із напрямків діяльності УАМФ є реалізація міжнародних програм для підвищення рівня кваліфікації молодих спеціалістів аграрної сфери та розвитку кадрового потенціалу галузі АПК України відповідно до стандартів ЄС.

Присутнім на зустрічі студентам було запропоновано взяти участь у програмах стажування на фермерських господарствах провідних європейських країн, таких як Німеччина, Норвегія, Фінляндія, Швеція, Данія. Студенти також отримали інформацію щодо напрямків стажування, вікового цензу, вимог до рівня володіння іноземною мовою,  умов оплати праці або отримання стипендії,  проживання та відпочинку.

Усі бажаючи мали змогу безпосередньо під час зустрічі заповнити анкету на участь у програмі стажування. Ті, хто ще не визначився, можуть знайти всю необхідну інформацію на офіційному сайті УАМФ www.uayf.org.