Стажування викладачів та студентів кафедри здоров'я людини і фізичної реабілітації в Академії виховання фізичного і спорту ім. Єджея Снядецкего в Гданську

Із 7 липня 2017 року розпочалося чергове (вже традиційне, третій рік підряд) стажування викладачів та студентів кафедри здоров'я людини і фізичної реабілітації в Академії виховання фізичного і спорту ім. Єджея Снядецкего в Гданську (Польща).

Викладачі та майбутні фахівці фізичної терапії поєднують набуття практичних навичок на базі реабілітаційних центрів академії з відпочинком на березі Балтійського моря. Центри академії оснащені сучасною реабілітаційною апаратурою, там працюють досвідчені фахівці своєї справи, які з радістю діляться своїм досвідом та методиками, доброзичливо приймають українських колег.

Така атмосфера сприяє швидкому порозумінню та продуктивній співпраці, що особливо важливо для наших викладачів та студентів, які бажають здобути більше знань та професійних умінь у такій важливій спеціальності галузі охорони здоров’я.