Стажування в Норвегії (7 Міжнародна Літня Школа Води)

Цього літа, у період з 16.06.18 р. по 07.07.18 р. відбулася 7 Міжнародна Літня Школа Води, яка об’єднує в собі учасників таких проектів  як Water Harmony Erasmus+, WaterHarmony Eurasia-II, WaSo, WaterMagic та TENORі передбачаєпроведення на базі Norwegian University of Life Sciences (NMBU), University Center in Svalbard (UNIS) та University of South-East Norway (USN)навчання за 2 курсами: THT 312 Water managment in cold climate та ТНТ 311Water resources management and treatment technologies (рівень програми - master).

Учасниками школи стали близько 78 студентів з більше як 25 університетів 20 країн світу. Серед них, за проектом TENOR, також і двоє представників НУВГП: аспірант кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки – Кожушко Олексій та магістрант кафедри екології, ТЗНС та ЛГ – Беседюк Володимир.

З 18.06 по 23.06 у Шпіцебрегні, місті Лонг'їр, на базі UNIS було проведено навчання за курсом THT 312 Watermanagmentincoldclimate (5 ECTS). Близько 20 викладачів, докторів наук, професорів з університетів Шпіцбергену, Норвегії, США, Канади, Китаю, Росії щоденно проводили лекції за актуальною тематикою та проблематикою досліджуваних регіонів.