Стажування в Норвегії

Увага!!!

Оголошується конкурс для студентів III -IV курсів бакалаврату, а також магістрантів та аспірантів

за проектами TENOR, WaterHarmony-II

для проходження стажування впродовж

3-х тижнів в Норвегії у 2018році

(фінансування за кошти проектів)

Вимоги до конкурсантів:

1) Рівень володіння англійською мовою (наявність мовного сертифікату міжнародного зразка TOEFL PBT (500 балів та вище), TOEFL IBT (60 балів та вище), IELTS (5 балів та вище), Pearson PTE Academic (51 бал та вище), University of Cambridge examinations (First Certificatein English, Certificatein Advanced English,      Certificate of Proficiency in English) https://www.nmbu.no/en/studies/exchange/apply-for-exchange/outside-europe.

2)Середній бал за результатами складання попередніх екзаменаційних сесій не  нижче 74 балів.

3) Бути студентом спеціальності:

- 192 «Будівництво та цивільна інженерія (Гідротехніка (Водні ресурси))»;

- 192 «Будівництво та цивільна інженерія (Водопостачання та водовідведення)»;

- 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»;

- 101 «Екологія»;

- 145 «Гідроенергетика»;

- 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

За додатковою інформацією звертатися в Сектор грантової роботи (каб. 148, корпус №1 НУВГП), тел. 098-025-56-77, a.v.kucherova@nuwm.edu.ua – Кучерова Алла Вікторівна.