Стажування студентів в Турції

16 листопада 2017 року наш університет відвідав директор компанії ПП “Туристична компанія "Золота імперія”" Геннадій Васильович Бабічев. Були проведені презентаційні зустрічі з студентами 2-3 курсів Навчально-наукових інститутів агроекології та землеустрою і економіки та менеджменту. Студентам було запропоновано проходження стажування в готелях Турції на протязі 5-6 місяців на посадах трансферний гід, помічник готельного гіда, аніматор, ресепшеоніст тощо. Проходження стажування передбачає роботу з отриманням практичних навичок в готельній справі, менеджменту в готельному бізнесі, практичне вдосконалення англійської мови тощо і заробітну плату $450-500. В цілому, в зустрічах прийняло участь більше 200 студентів вищевказаних інститутів.

На робочій нараді було розглянуто питання про відкриття при Національному університеті водного господарства та природокористування Західного регіонального представництва ПП “Золота імперія”. В роботі наради прийняли участь проектор з наково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи НУВГП Дмитренко Олександр Олександрович, директора ННІ Прищепа Алла Миколаївна, Валюх Андрій Миколайович, заступники директорів Бялик Ігор Миколайович, Солодкий Владислав Олександрович, завідувачі кафедр екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Клименко Микола Олександрович, туризму та готельно-ресторанної справи Коротун Сергій Ігорович, екології географії і туризму Рівненського державного гуманітарного університету Лико Дар’я Василівна.

Додаткова інформація наведена на сайті goldenempire.info