Стажування студентів-реабілітологів за кордоном

Нещодавно завершилося трьохмісячне закордонне стажування студентів кафедри "Здоров'я людини і фізичної реабілітації" в рамкам підписаних угод про подвійне дипломування.

Керівництво кафедри надало можливість кращим студентам здобути практичний досвід у Польській Республіці. Базою реабілітаційної практики був оздоровчий готель "St. George" у містах Цехоцінек та Кудова Здруй.

Сучасне новітнє фізіотерапевтичне обладнання і досвід європейських спеціалістів перейняли студенти четвертого курсу Приходько Яна, Зелінська Іванна, Стецюк Станіслав, Худоба Ірина та третього курсу – Семенюк Світлана.

В обов'язки майбутніх фахівців входило виконання таких процедур як: грязьові обгортування, фонофорез, магнітотерепія, гальванізація, іонофорез, електроміостимуляція, Альфа-капсула та ін. Також під їхнім контролем проводились гімнастика у воді, заняття на біговій доріжці та на велотренажері. Як молоді масажисти, вони продемонстрували чудову техніку класичного масажу спини та масажу-релаксу на ціле тіло.

Практиканти поглибили та закріпили знання у своїй спеціальності, показали хороші результати в роботі та зарекомендували себе з кращої сторони.

Це була прекрасна можливість для українських студентів реалізувати себе та дізнатися про роботу реабілітолога на європейському рівні.

Спілкування з колегами та пацієнтами стали чудовим підґрунтям для вдосконалення і вивчення польської мови. На завершення стажування студенти отримали сертифікати, безцінний досвід та чудові враження.