Спортивні перемоги студентів ННІ АЗ

Хороші спортивні результати показали студенти ННІ агроекології та землеустрою в осінньому семестрі.

Так, у жовтні, на змаганнях з футболу, серед інститутів у  залік XVІІІ Універсіади Національного університету водного господарства та природокористування, збірна ННІАЗ впевнено здобула перемогу.

П’ять яскравих перемог та одна нічия принесла 16 очок та  перше місце. Кращим гравцем турніру визнано гравця команди ННІАЗ Мельника Юрія.

1-2 листопада 2016 року в спортивному залі проходив чемпіонат університету з шахів - у залік XVІІІ Універсіади НУВГП серед збірних команд інститутів. У кількості 13 перемог, друге місце зайняла збірна команда ННІАЗ: Панько Микола (ЕКО-31); Дімітрова Ірина (ЕКО-31); Ярощук Володимир (ГІС-31). Тренер команди – старший викладач Пашкевич В.В.

10 листопада 2016 року в спортивному залі проходив чемпіонат університету з настільного тенісу - в залік XVІІІ Універсіади НУВГП. У змаганнях взяли участь збірні команди семи інститутів нашого університету. В ході впертої боротьби, звання чемпіона університету з настільного тенісу у 2016 році виборола команда ННІАЗ у складі: Вальчук Ілля (ГІС-41); Виговський Анатолій (ЕКО-42); Панасюк Людмила (ЗВК-53). Тренер команди – старший викладач Пашкевич В.В.

Чемпіони університету 2016 року нагороджені медалями та дипломами.