Співпраця між університетами продовжується

Відбувся міжуніверситетський науково-методичний семінар, щодо удосконалення підготовки випускників вищої освіти першого, другого рівня спеціальностей 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

У роботі  взяли участь колектив кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП на чолі з д.с.-г.н., професором Клименком М.О.,  колектив кафедри екології, хімії та технологій захисту довкілля Вінницького національного технічного університету на чолі із завідувачем  кафедри екології, хімії та технологій захисту довкілля д.т.н., професором Петруком В.Г., завідувач кафедри екології та природоохоронних технологій Державного університету «Житомирська політехніка», д.т.н., професор Пацева Ірина Григорівна, завідувач кафедрою екології, природничих та математичних наук Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» д.с.-г.н., професор Мудрак О.В.

Відбувся обмін досвідом здійснення освітньої діяльності за ОПП підготовки випускників спеціальностей  101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища», провели порівняльний аналіз змісту програм та окремих освітніх компонентів. Проаналізували  соціальні навички, які формуються здобувачами вищої освіти, їх відповідність потребам ринку праці, потребам їх саморозвитку, враховуючи необхідність отримання випускниками стійких комунікативних та лідерських якостей. Зауважили про потребу удосконалення окремих освітніх компонентів та формування нових вибіркових ОК з врахуванням сьогоднішніх викликів. Відзначили роль фахівців у повоєнному відновлені України. Сформували  перспективи  розвитку співпраці , щодо  внутрішньої та  зовнішньої мобільності, підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу.