Співпраця науковців кафедри екології з представниками аграрного виробництва

20 січня 2017 року на кафедрі екології  відбулося засідання робочої групи  із підготовки проведення семінарів з питань інтенсивних технологій вирощування ягідних культур  та вирощування органічної продукції.

Директор ННІАЗ к.с.-г.н., професор Прищепа А.М., завідувач кафедри екології д.с.-г.н Клименко М.О, заступник директора ННІАЗ Статник І.І., докторант кафедри екології к.с.-г.н. Колесник Т.М. відзначили доцільність співпраці між ВУЗом та виробничниками.

Пияйко Павло – менеджер компанії «Агрооптима, Котик Микола – менеджер компанії «Агрооптима та Сіной Костянтин директор ГС «Органічна Україна-Захід» поділилися досвідом вирощування культур в нашому регіоні, окреслили перспективи співпраці з  Навчально-науковим інститутом агроекології та землеустрою.