Спілкування з ректором

Зустріч ректора нашого університету професора В.С. Мошинського з викладацьким складом ННІ АЗ відбулась 9 березня 2017 р.

У ході дискусійного спілкування ректора з аудиторією, було розглянуто ряд проблемних питань, що на сьогодні мають місце як у організації навчального процесу, так і у необхідності економії матеріальних коштів.

Особливу увагу ректора було приділено необхідності налагодження тісної та ефективної співпраці між різними структурними підрозділами університету. Віктор Степанович зауважив, що лише активна діяльність та співпраця відкривають нові шляхи розвитку університету.