Спільна робоча нарада науковців ННІ АЗ із керівництвом Рівненської ОДА з питань відновлення екологічного стану басейну річки Іква

28.11.2017 р. в Держадміністрації Рівненської області відбулася робоча нарада з питань відновлення екологічного стану басейну річки Іква під керівництвом заступника голови Облдержадміністрації Тимошенка Ігоря Олександровича. На нараді були присутні представники Дубенської, Млинівської райдержадміністрації, екологічної інспекції, Департаменту екології та природних ресурсів, Управління водного господарства, науковці кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП та громадські активісти.

Професором кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, доктором с.-г. наук Клименком Миколою Олександровичем та доцентом кафедри, кандидатом с.-г. наук Статником Ігорем Івановичем було представлено концепцію та заходи щодо відновлення басейну річки Іква, які отримали підтримку присутніх.

Була досягнута домовленість про оприлюднення результатів наукових досліджень з проблем річки Іква на розширеному круглому столі в НУВГП.

Зінаїда Буднік, асистент кафедри екології,

технолології захисту навколишнього середовища