Сьогодні День Туризму!

Шановні колеги!

Вітаємо з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм, який називають соціальним феноменом кількох останніх століть, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжнародних обмінів та людських контактів.
     Наша країна, з її вигідним геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії.
     Ми впевнені, основні здобутки туристичної галузі України ще попереду. Треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.
     Саме тому в цьому навчальному році при інституті зроблений перший набір студентів на спеціальність "Туризм", які по отриманню необхідних знань й вмінь зможуть підняти розвиток туризму як в Рівненському регіоні, так і в Україні.
     Щиро бажаємо всім нашим інститутським туристам вагомих здобутків, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

Директорат