Щорічний підсумковий звіт директора ННІАЗ

11 грудня цього року колектив ННІАЗ зібрався на представленні щорічного звіту директора про підсумки діяльності роботи навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою.

Вже вдруге професор Прищепа Алла Миколаївна вичерпно та доказово звітує перед працівниками інституту щодо результатів спільної діяльності в навчальному, науковому та організайному напрямках.

У  ході звіту директор окреслила наявні позитивні тенденції в роботі як окремих колективів кафедр так і інституту в цілому за поточний рік і визначила слабкі сторони та позиції за якими необхідно активізувати діяльність у наступному році.

Одноголосним рішенням присутніх звіт був прийнятим, а результати діяльності інституту під керівництвом Прищепи А.М. визнані та схвалені.