Щорічна науково-практична конференція на кафедрі агрохімії, ґрунтознавства та землеробства

В рамках Днів Науки 16 травня 2019 р. на кафедрі агрохімії, ґрунтознавства та землеробства відбулася щорічна науково-практична конференція, в рамках якої представлено та обговорено результати наукових досліджень молодих вчених та колективу кафедри.

У конференції взяли участь понад 20 студентів різних курсів та 8 викладачів кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства. Тематика доповідей була різноманітною. Переважно у представлених результатах наукових досліджень вирішувалися проблеми збалансованого живлення сільськогосподарських культур (фосфатного, азотного, комплексного), оптимальних систем обробітку ґрунту, збалансованих сівозмін, ефективності інтенсивних та адаптивних агротехнологій. Новий цикл досліджень представили студенти 3-го курсу спеціальності 201 Агрономія: алелопатичні взаємодії рослин у водній культурі. Вирощування рослин у водній культурі за умов критичного дефіциту водних ресурсів, який насувається, є одним із шляхів економії води до 90% та циркулярного агровиробництва, яке економить ресурси добрив та засобів захисту рослин.

Запрошуємо студентів до реалізації нових наукових ідей в наших наукових гуртках!