Шановні ветерани повітряно-десантних військ (ВДВ)!

Директорат інституту поздоровляє вас, ваших рідних і близьких з Днем повітряно-десантних військ.
     З першого дня в далекі 30-і роки, в грізні дні Великої Вітчизняної війни і в післявоєнний час десантники завжди були на передньому краю, там, де вирішувалася доля країни. У вдячній пам'яті нащадків назавжди залишаться безприкладна мужність і відвага воїнів-десантників, проявлені в ті важкі для нашого народу роки.
     Сьогодні повітряно-десантні війська - найбільш мобільна і боєздатна частина Збройних Сил України, де служать як наймужніші, відважніші та підготовленіші воїни, від майстерності яких багато в чому залежить успіх в проведенні контртерористичних операцій і миротворчої діяльності.
     Викладачі і нашого інституту та університету також проходили службу у ВДВ, приймали участь в бойових діях і на усе життя зберігають в серці гордість за причетність до елітних, овіяних військовою славою військ.
     Бажаємо вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, благополуччя, успіхів в службі і праці на благо Вітчизни.

Слава ветеранам ВДВ!

Директорат навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою