Семінар з карате Ґодзю-рю в Закарпатті

11-12 листопада 2017 року в м. Іршава, Закарпатська область, на базі Дитячо-юнацької спортивної школи (вул. Спортивна, 20) проходив Всеукраїнський навчально-тренувальний семінар з карате Ґодзю-рю під керівництвом засновника і керівника «Школи карате Ґодзю-рю», сенсея Анатолія Гірака – 6 Дан, старшого викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання НУВГП.

Мета семінару – розвиток і збереження Ґодзю-рю в Україні як мистецтва і традиції, підвищення технічного рівня та майстерності послідовників карате Ґодзю-рю. Семінар проходив під гаслом: «Ґодзю-рю. Наука. Традиція. Місія».

Програма семінару базувалась на принципах Ґодзю Хаппо.

До участі в семінарі допускалися усі, хто бажав ознайомитись та взяти практичну участь у навчально-тренувальних заняттях із карате Ґодзю-рю.